Przejdź do treści

Dołącz do nas

Jak zostać członkiem Stowarzyszenia Polish Leather Uniform Group?

 1. Zapoznaj się z Regulaminem Stowarzyszenia, z Regulaminem opłacania składki oraz z Klauzulą informacyjną RODO.
 2. Wypełnij Deklarację Członkowską (link poniżej), wskazując dwóch aktualnych członków Stowarzyszenia, którzy mogą cię rekomendować (prosimy o podanie w formularzu numerów ich legitymacji członkowskich)*.
 3. Opłać składkę członkowską, zgodnie z Regulaminem (60 zł za 12 miesięcy). Składki należy wpłacać na konto bankowe:
  Stowarzyszenie Polish Leather Uniform Group
  ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 47/29, 03-982 Warszawa
  nr rachunku: 02 2530 0008 2090 1075 5262 0001 (NestBank)
  W tytule przelewu wpisz „Składka członkowska za rok ….” albo “Składka członkowska za okres od ../…. do../….” (podając odpowiednio rok lub miesiąc i rok).
 4. Osoby, które złożą deklarację członkowską w trakcie trwania roku kalendarzowego zobowiązane są do opłacenia składki członkowskiej do końca roku kalendarzowego, licząc od miesiąca złożenia deklaracji (5 zł x liczba miesięcy pozostała do końca roku). Dołączając np. 10 października, powinieneś przelać 15 zł, ponieważ do końca roku pozostały 3 miesiące.
 5. Potwierdzenie przyjęcia do stowarzyszenia wysyłane jest drogą mailową wraz z pozostałymi niezbędnymi informacjami.
 6. Odmowa przyjęcia do stowarzyszenia wysyłana jest drogą mailową wraz z pozostałymi niezbędnymi informacjami, a składka zwracana na konto z którego została wysłana.

* Jak uzyskać rekomendację? Najprostszą metodą jest wstąpienie do grupy fb Polish Leather Uniform Group oraz uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez społeczność leather.

Deklaracja Członkowska – formularz

ikona deklaracja członkowska