Przejdź do treści

Informacje dla członków stowarzyszenia

Ta część portalu przeznaczona jest wyłącznie dla członków Stowarzyszenia Polish Leather Uniform Group. Aby uzyskać do niej dostęp, musisz się zalogować. Okno logowania pojawi się po próbie uzyskania dostępu do poniższej zawartości. Dane dostępowe otrzymasz mailem, po opłaceniu składki członkowskiej.

Informacje bieżące i zawiadomienia Zarządu

W sekcji tej znajdują się dokumenty Zarządu Stowarzyszenia przeznaczone wyłącznie dla członków Polish Leather Uniform Group.

Wydania e-magazynu
PLUG Informator

W tej sekcji znajdują się wszystkie wydania e-magazynu PLUG Informator

Imprezy dla członków
Stowarzyszenia

W tej sekcji znajdują się informacje dotyczące imprez dedykowanych członkom Stowarzyszenia oraz społeczności leather.

Wydarzenia ogólnodostępne

BERLIN-WARSZAWA-EXPRESS

Wybieracie się w kwietniu do Berlina na Easter? W tym roku, po raz pierwszy, z pełną parą rusza Berlin-Warszawa-Express, na który zaprasza was BLF oraz Stowarzyszenie Polish Leather Uniform Group! Czeka na was, jak zwykle, wiele atrakcji oraz dwójka doskonale znanych wam Misterów – Lukasz, Mister Leather Berlin 2022 oraz Bartek, Mr. Leatherman Poland 2022.
Do zobaczenia w Berlinie, 6 kwietnia o godzinie 20:00 w New Action przy Kleiststrasse 35.
Program imprezy znajdziecie na stronie: https://easterberlin.de/en/easter-berlin/calendar/

PLUG Dinner

PLUG Dinner to imprezy pozwalające nawiązać kontakty z członkami społeczności skórzanej przy okazji wspólnych obiadokolacji. Na tych spotkaniach nie obowiązuje dress code (aczkolwiek jest mile widziany). Każda z imprez odbywa się w innym lokalu, a wybrane spotkania mają miejsce także poza Warszawą. Na PLUG Dinner obowiązują zapisy online i przedpłaty.

logo Warsaw Fetish Meeting

Warsaw Fetish Meeting

Warsaw Fetish Meeting to multifetyszowa impreza w stylu “full fetish gear party”. Wstęp na imprezę jest odpłatny, a od uczestników wymagany jest ubiór zgodny z dress codem określonym przez organizatorów. WFM organizowane jest dzięki współpracy Stowarzyszenia Polish Leather Uniform Group i klubu Instytut.Bar. Wejściówki dostępne są w klubie w trakcie trwania imprezy.

Newsletter - informacje o wydarzeniach PLUG
Jeżeli chcesz otrzymywać informację o zbliżających się ogólnodostępnych wydarzeniach (np. kolacjach skórzanych), organizowanych lub współorganizowanych przez Stowarzyszenie wystarczy, zapisz się do newslettera, wypełniając poniższy formularz.